Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 63USC6800MEFCSN35X30
Tono Tono
Maori
96886Ataata 63USC6800MEFCSN35X30Rubycon
63USC6800MEFCSN35X30
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    63USC6800MEFCSN35X30
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    63V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    USC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.41A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    5.0715A @ 10kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    6800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    6800µF