Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 63ZLH100MEFCTA8X16
Tono Tono
Maori
1105297Ataata 63ZLH100MEFCTA8X16Rubycon
63ZLH100MEFCTA8X16
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    63ZLH100MEFCTA8X16
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    63V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Raupapa
    ZLH
  • Ripple Current @ Low Frequency
    344mA @ 120Hz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    24 Weeks
  • Life @ Temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.138" (3.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    160 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    100µF