Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 63ZLH10MEFC5X11
Tono Tono
Maori
363835
63ZLH10MEFC5X11
I roto i te taonga
3000+
  • Tau Wae
    63ZLH10MEFC5X11
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM RAD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    63V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Raupapa
    ZLH
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Life @ Temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.079" (2.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    10µF