Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 80MXG3300MEFCSN25X40
Tono Tono
Maori
945615Ataata 80MXG3300MEFCSN25X40Rubycon
80MXG3300MEFCSN25X40
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    80MXG3300MEFCSN25X40
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    80V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.64A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.036A @ 10kHz
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3300µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    3300µF