Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 80MXG4700MEFCSN25X50
Tono Tono
Maori
5267109Ataata 80MXG4700MEFCSN25X50Rubycon
80MXG4700MEFCSN25X50
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    80MXG4700MEFCSN25X50
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    80V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.38A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.887A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4700µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    4700µF