Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Thyristors - TRIACs > BTB24-800BWRG
Tono Tono
Maori
5359602Ataata BTB24-800BWRGSTMicroelectronics
BTB24-800BWRG
  • Tau Wae
    BTB24-800BWRG
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - Tae Atu
    800V
  • Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max)
    1.3V
  • Triac Momo
    Alternistor - Snubberless
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-220AB
  • Raupapa
    Snubberless™
  • Paa / Case
    TO-220-3
  • Ētahi Ingoa
    BTB24800BWRG
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    23 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 25A Through Hole TO-220AB
  • I teie nei - I te Ture (RMS) (Max)
    25A
  • I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm)
    250A, 260A
  • I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max)
    75mA
  • I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max)
    50mA