Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Thyristors - TRIACs > BTB41-800BRG
Tono Tono
Maori
4519275Ataata BTB41-800BRGSTMicroelectronics
BTB41-800BRG
  • Tau Wae
    BTB41-800BRG
  • Whakaahuatanga
    TRIAC 800V 40A TOP3
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - Tae Atu
    800V
  • Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max)
    1.3V
  • Triac Momo
    Standard
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TOP3
  • Paa / Case
    TOP-3
  • Ētahi Ingoa
    BTB41-800BRG-ND
    BTB41800BRG
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    TRIAC Standard 800V 40A Through Hole TOP3
  • I teie nei - I te Ture (RMS) (Max)
    40A
  • I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm)
    400A, 420A
  • I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max)
    80mA
  • I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max)
    50mA