Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Transistors - IGBT - Kotahi > STGB19NC60HDT4
Tono Tono
Maori
2872948Ataata STGB19NC60HDT4STMicroelectronics
STGB19NC60HDT4
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    STGB19NC60HDT4
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max)
    600V
  • Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic
    2.5V @ 15V, 12A
  • Tauira Whakamātautau
    390V, 12A, 10 Ohm, 15V
  • Td (i / atu) @ 25 ° C
    25ns/97ns
  • Te Whakawhiti Energy
    85µJ (on), 189µJ (off)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    D2PAK
  • Raupapa
    PowerMESH™
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    31ns
  • Mana - Max
    130W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    38 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Input
    Standard
  • Momo IGBT
  • Puta Taui
    53nC
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    IGBT 600V 40A 130W Surface Mount D2PAK
  • I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm)
    60A
  • I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max)
    40A