Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Transistors - IGBT - Kotahi > STGB20NB32LZ
Tono Tono
Maori
5486758Ataata STGB20NB32LZSTMicroelectronics
STGB20NB32LZ
  • Tau Wae
    STGB20NB32LZ
  • Whakaahuatanga
    IGBT 375V 40A 150W I2PAK
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max)
    375V
  • Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic
    2V @ 4.5V, 20A
  • Tauira Whakamātautau
    250V, 20A, 1 kOhm, 4.5V
  • Td (i / atu) @ 25 ° C
    2.3µs/11.5µs
  • Te Whakawhiti Energy
    11.8mJ (off)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    D2PAK
  • Raupapa
    PowerMESH™
  • Mana - Max
    150W
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    175°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Momo Input
    Standard
  • Momo IGBT
  • Puta Taui
    51nC
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    IGBT 375V 40A 150W Surface Mount D2PAK
  • I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm)
    80A
  • I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max)
    40A