Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Te whakauru - Nga kaipupuri > STM32L011K4U3TR
Tono Tono
Maori
STM32L011K4U3TR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    STM32L011K4U3TR
  • Whakaahuatanga
    IC MCU 32BIT 16KB FLASH 32QFPN
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
    1.65 V ~ 3.6 V
  • Tere
    32MHz
  • Raupapa
    STM32L0
  • Rahi RAM
    2K x 8
  • Momo Momo Ratonga
    FLASH
  • Rahi Motu Ratonga
    16KB (16K x 8)
  • Nga Papahanga Reo
    Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Oscillator Momo
    Internal
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Tau o I / O
    28
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    30 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Rae EEPROM
    512 x 8
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH