Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Te whakauru - Nga kaipupuri > STM32L011K4U6TR
Tono Tono
Maori
968200Ataata STM32L011K4U6TRSTMicroelectronics
STM32L011K4U6TR
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    STM32L011K4U6TR
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
    1.65 V ~ 3.6 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    32-UFQFPN (5x5)
  • Tere
    32MHz
  • Raupapa
    STM32L0
  • Rahi RAM
    2K x 8
  • Rahi Motu Ratonga
    16KB (16K x 8)
  • Nga Papahanga Reo
    Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    32-UFQFN Exposed Pad
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tau o I / O
    28
  • Te Tae Kaituku Taeke
    30 Weeks
  • Rae EEPROM
    512 x 8
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)