Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Te whakauru - Nga kaipupuri > STM32L152V8H6A
Tono Tono
Maori
5515846Ataata STM32L152V8H6ASTMicroelectronics
STM32L152V8H6A
I roto i te taonga
2496+
  • Tau Wae
    STM32L152V8H6A
  • Whakaahuatanga
    IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100UFBGA
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 3.6 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    100-UFBGA (7x7)
  • Tere
    32MHz
  • Raupapa
    STM32L1
  • Rahi RAM
    32K x 8
  • Rahi Motu Ratonga
    64KB (64K x 8)
  • Nga Papahanga Reo
    Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tray
  • Paa / Case
    100-UFBGA
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tau o I / O
    83
  • Rae EEPROM
    4K x 8
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 100-UFBGA (7x7)