Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > STPS1H100AF
Tono Tono
Maori
5727389Ataata STPS1H100AFSTMicroelectronics
STPS1H100AF
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    STPS1H100AF
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    770mV @ 1A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    100V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMAflat
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    DO-221AC, SMA Flat Leads
  • Ētahi Ingoa
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    175°C (Max)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    29 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Schottky
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Schottky 100V 1A Surface Mount SMAflat
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    4µA @ 100V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    1A