Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > STPS30M60ST
Tono Tono
Maori
4070165Ataata STPS30M60ST
STPS30M60ST
  • Tau Wae
    STPS30M60ST
  • Kaihanga / Waitohu
    STMICROELECT
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    590mV @ 30A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    60V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-220AB
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-220-3
  • Ētahi Ingoa
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    150°C (Max)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Schottky 60V 30A Through Hole TO-220AB
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    165µA @ 60V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    30A