Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CB5JB1R60
Tono Tono
Maori
2526328Ataata CB5JB1R60Stackpole Electronics, Inc.
CB5JB1R60
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CB5JB1R60
  • Whakaahuatanga
    RES 1.6 OHM 5W 5% CERAMIC WW
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.374" Square x 0.866" L (9.50mm x 22.00mm)
  • Raupapa
    CB
  • Tuhinga
    1.6 Ohms
  • Mana (Watts)
    5W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    CB 5 1.6 5% B
    CB51.65%B
    CB51.65%B-ND
    CB51.6JB
    CB51.6JB-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 275°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.6 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound