Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CB5JB5R10
Tono Tono
Maori
1884707Ataata CB5JB5R10Stackpole Electronics, Inc.
CB5JB5R10
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    CB5JB5R10
  • Whakaahuatanga
    RES 5.1 OHM 5W 5% CERAMIC WW
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.374" Square x 0.866" L (9.50mm x 22.00mm)
  • Tuhinga
    5.1 Ohms
  • Mana (Watts)
    5W
  • Ētahi Ingoa
    CB 5 5.1 5% B
    CB55.15%B
    CB55.15%B-ND
    CB55.1JB
    CB55.1JB-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 275°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    5.1 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound