Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CB5JB7R50
Tono Tono
Maori
1217577Ataata CB5JB7R50Stackpole Electronics, Inc.
CB5JB7R50
I roto i te taonga
3000+
  • Tau Wae
    CB5JB7R50
  • Whakaahuatanga
    RES 7.5 OHM 5W 5% CERAMIC WW
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.374" Square x 0.866" L (9.50mm x 22.00mm)
  • Tuhinga
    7.5 Ohms
  • Mana (Watts)
    5W
  • Ētahi Ingoa
    CB 5 7.5 5% B
    CB57.55%B
    CB57.55%B-ND
    CB57.5JB
    CB57.5JB-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 275°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    7.5 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound