Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CF12JA47R0
Tono Tono
Maori
3849843Ataata CF12JA47R0Stackpole Electronics, Inc.
CF12JA47R0
I roto i te taonga
2000+
  • Tau Wae
    CF12JA47R0
  • Whakaahuatanga
    RES 47 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ -400ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
  • Raupapa
    CF
  • Tuhinga
    47 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    CF 1/2 47 5% T