Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CF12JA510K
Tono Tono
Maori
CF12JA510K
I roto i te taonga
2000+
  • Tau Wae
    CF12JA510K
  • Whakaahuatanga
    RES 510K OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ -400ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
  • Raupapa
    CF
  • Tuhinga
    510 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    510 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film