Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CF2JT220R
Tono Tono
Maori
6961789Ataata CF2JT220RStackpole Electronics, Inc.
CF2JT220R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CF2JT220R
  • Whakaahuatanga
    RES 220 OHM 2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ -400ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
  • Raupapa
    CF
  • Tuhinga
    220 Ohms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    CF 2 220 5% R