Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CF2JT30R0
Tono Tono
Maori
1421633Ataata CF2JT30R0Stackpole Electronics, Inc.
CF2JT30R0
  • Tau Wae
    CF2JT30R0
  • Whakaahuatanga
    RES 30 OHM 2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ -400ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
  • Tuhinga
    30 Ohms
  • Mana (Watts)
    2W
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    CF 2 30 5% R
    CF2305%R
    CF2305%R-ND
    CF230JR
    CF230JR-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    30 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film