Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSR0805FKR130
Tono Tono
Maori
2418403Ataata CSR0805FKR130Stackpole Electronics, Inc.
CSR0805FKR130
  • Tau Wae
    CSR0805FKR130
  • Whakaahuatanga
    RES 0.13 OHM 1% 1/4W 0805
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Tuhinga
    130 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
    0805 (2012 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    CSR 1/4 0.13 1% I