Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSR0805FKR160
Tono Tono
Maori
4055678Ataata CSR0805FKR160Stackpole Electronics, Inc.
CSR0805FKR160
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CSR0805FKR160
  • Whakaahuatanga
    RES 0.16 OHM 1% 1/4W 0805
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0805
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Raupapa
    CSR
  • Tuhinga
    160 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    CSR 1/4 0.16 1% I