Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSR1206FTR120
Tono Tono
Maori
208368Ataata CSR1206FTR120Stackpole Electronics, Inc.
CSR1206FTR120
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    CSR1206FTR120
  • Whakaahuatanga
    RES 0.12 OHM 1% 1/2W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
  • Tuhinga
    120 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    CSR 1/2 0.12 1% R