Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSR1206FTR215
Tono Tono
Maori
CSR1206FTR215
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    CSR1206FTR215
  • Whakaahuatanga
    RES 0.215 OHM 1% 1/2W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
  • Tuhinga
    215 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    215 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film