Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > HVCB1206FTD200K
Tono Tono
Maori
HVCB1206FTD200K
I roto i te taonga
4000+
  • Tau Wae
    HVCB1206FTD200K
  • Whakaahuatanga
    RES 200K OHM 1% 1/3W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Tuhinga
    200 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.333W, 1/3W
    1206 (3216 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.030" (0.75mm)
  • Ngā āhuatanga
    High Voltage, Pulse Withstanding
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    200 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film