Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > HVCB1206FTD49K9
Tono Tono
Maori
5529635Ataata HVCB1206FTD49K9Stackpole Electronics, Inc.
HVCB1206FTD49K9
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    HVCB1206FTD49K9
  • Whakaahuatanga
    RES 49.9K OHM 1% 1/3W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Tuhinga
    49.9 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.333W, 1/3W
    1206 (3216 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    HVCB 1206 T1 49.9K 1% R