Home > Hua > Ihu > Tuhinga o te Whakataunga o te Kohatu > KAL10FB500R
Tono Tono
Maori
KAL10FB500R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
250+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    KAL10FB500R
  • Whakaahuatanga
    RES CHAS MNT 500 OHM 1% 12.5W
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
  • Raupapa
    KAL
  • Tuhinga
    500 Ohms
  • Mana (Watts)
    12.5W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial, Box
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 275°C
  • Tae Whakatu
    Flanges
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Te Kāhua Ara
    Solder Lugs
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.421" (10.70mm)
  • Ngā āhuatanga
    Moisture Resistant
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    500 Ohms ±1% 12.5W Wirewound Chassis Mount Resistor