Home > Hua > Ihu > Tuhinga o te Whakataunga o te Kohatu > KAL10FB5R00
Tono Tono
Maori
2865280Ataata KAL10FB5R00Stackpole Electronics, Inc.
KAL10FB5R00
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    KAL10FB5R00
  • Whakaahuatanga
    RES CHAS MNT 5 OHM 1% 12.5W
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
  • Raupapa
    KAL
  • Tuhinga
    5 Ohms
  • Mana (Watts)
    12.5W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial, Box
  • Ētahi Ingoa
    KAL 10 5 1% B