Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > PRNF14FTD2M74
Tono Tono
Maori
5187492Ataata PRNF14FTD2M74Stackpole Electronics, Inc.
PRNF14FTD2M74
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PRNF14FTD2M74
  • Whakaahuatanga
    RES 2.74M OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Raupapa
    RNF
  • Tuhinga
    2.74 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial, Radial Bend
  • Ētahi Ingoa
    PRN 1/4 T1 2.74M 1% P