Home > Hua > Ihu > Resistor Networks, Rauemi > RAVF162DJT300R
Tono Tono
Maori
3477932Ataata RAVF162DJT300RStackpole Electronics, Inc.
RAVF162DJT300R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RAVF162DJT300R
  • Whakaahuatanga
    RES ARRAY 2 RES 300 OHM 0606
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
  • Raupapa
    RAVF
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Te Ratonga Tauritau Whakatika
  • Te Pakanga (Ohms)
    300
  • Mana Ma te Mea
    62.5mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0606 (1616 Metric), Convex, Long Side Terminals
  • Ētahi Ingoa
    RAV 162D 300 5% R