Home > Hua > Ihu > Resistor Networks, Rauemi > RAVF162DJT4K30
Tono Tono
Maori
6631018Ataata RAVF162DJT4K30Stackpole Electronics, Inc.
RAVF162DJT4K30
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RAVF162DJT4K30
  • Whakaahuatanga
    RES ARRAY 2 RES 4.3K OHM 0606
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
  • Te Pakanga (Ohms)
    4.3k
  • Mana Ma te Mea
    62.5mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0606 (1616 Metric), Convex, Long Side Terminals
  • Ētahi Ingoa
    RAV 162D 4.3K 5% R