Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RC12JB56K0
Tono Tono
Maori
465157Ataata RC12JB56K0Stackpole Electronics, Inc.
RC12JB56K0
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    RC12JB56K0
  • Whakaahuatanga
    RES 56K OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
  • Tuhinga
    56 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    RC 1/2 56K 5% A