Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RC12JB5M60
Tono Tono
Maori
3003361Ataata RC12JB5M60Stackpole Electronics, Inc.
RC12JB5M60
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    RC12JB5M60
  • Whakaahuatanga
    RES 5.6M OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
  • Tuhinga
    5.6 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    RC 1/2 5.6M 5% A