Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RC12JT3M90
Tono Tono
Maori
3552972Ataata RC12JT3M90Stackpole Electronics, Inc.
RC12JT3M90
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RC12JT3M90
  • Whakaahuatanga
    RES 3.9M OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
  • Raupapa
    RC
  • Tuhinga
    3.9 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RC 1/2 3.9M 5% R