Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RC12JT430R
Tono Tono
Maori
691162Ataata RC12JT430RStackpole Electronics, Inc.
RC12JT430R
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RC12JT430R
  • Whakaahuatanga
    RES 430 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
  • Tuhinga
    430 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    RC 1/2 430 5% R