Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF12BTD100K
Tono Tono
Maori
1970411Ataata RNF12BTD100KStackpole Electronics, Inc.
RNF12BTD100K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RNF12BTD100K
  • Whakaahuatanga
    RES 100K OHM 1/2W .1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
  • Raupapa
    RNF
  • Tuhinga
    100 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/2 T1 100K 0.1% R