Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF12BTD165R
Tono Tono
Maori
2258996Ataata RNF12BTD165RStackpole Electronics, Inc.
RNF12BTD165R
  • Tau Wae
    RNF12BTD165R
  • Whakaahuatanga
    RES 165 OHM 1/2W .1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
  • Tuhinga
    165 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/2 T1 165 0.1% R