Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RPC2010JT82R0
Tono Tono
Maori
6685899Ataata RPC2010JT82R0Stackpole Electronics, Inc.
RPC2010JT82R0
  • Tau Wae
    RPC2010JT82R0
  • Whakaahuatanga
    RES 82 OHM 5% 3/4W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Tuhinga
    82 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.75W, 3/4W
    2010 (5025 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RPC 2010 82 5% R