Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RPC2010KT15R0
Tono Tono
Maori
1509833Ataata RPC2010KT15R0Stackpole Electronics, Inc.
RPC2010KT15R0
  • Tau Wae
    RPC2010KT15R0
  • Whakaahuatanga
    RES 15 OHM 10% 3/4W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Tuhinga
    15 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.75W, 3/4W
    2010 (5025 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RPC 2010 15 10% R
    RPC 2010 15 10% R-ND