Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RPC2512FT100K
Tono Tono
Maori
4484250Ataata RPC2512FT100KStackpole Electronics, Inc.
RPC2512FT100K
I roto i te taonga
4000+
  • Tau Wae
    RPC2512FT100K
  • Whakaahuatanga
    RES 100K OHM 1% 1.5W 2512
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2512
  • Rahi / Rahi
    0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
  • Tuhinga
    100 kOhms
  • Mana (Watts)
    1.5W
  • Paa / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Teitei - Tae (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100 kOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film