Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF3JT30R0
Tono Tono
Maori
1060859Ataata RSF3JT30R0Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JT30R0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RSF3JT30R0
  • Whakaahuatanga
    RES 30 OHM 3W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Raupapa
    RSF
  • Tuhinga
    30 Ohms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RS 3 30 5% R
    RS 3 30 5% R-ND
    RS3305%R
    RS3305%R-ND
    RS330JR
    RS330JR-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 235°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    30 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film