Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF3JT330R
Tono Tono
Maori
710849Ataata RSF3JT330RStackpole Electronics, Inc.
RSF3JT330R
  • Tau Wae
    RSF3JT330R
  • Whakaahuatanga
    RES 330 OHM 3W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Tuhinga
    330 Ohms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Ētahi Ingoa
    RS 3 330 5% R
    RS 3 330 5% R-ND
    RS33305%R
    RS33305%R-ND
    RS3330JR
    RS3330JR-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 235°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film