Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSPF2FT100K
Tono Tono
Maori
RSPF2FT100K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RSPF2FT100K
  • Whakaahuatanga
    RES 100K OHM 2W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    -200/ +350ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
  • Raupapa
    RSPF
  • Tuhinga
    100 kOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film