Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSPF2FT14R7
Tono Tono
Maori
RSPF2FT14R7
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RSPF2FT14R7
  • Whakaahuatanga
    RES 14.7 OHM 2W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    -200/ +350ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
  • Raupapa
    RSPF
  • Tuhinga
    14.7 Ohms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RSPF 2 14.7 1% R