Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > SM4124FT4R53
Tono Tono
Maori
476138Ataata SM4124FT4R53Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT4R53
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
800+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SM4124FT4R53
  • Whakaahuatanga
    RES 4.53 OHM 1% 2W 4124
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    4124
  • Rahi / Rahi
    0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
  • Raupapa
    SM
  • Tuhinga
    4.53 Ohms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    4124 J-Lead
  • Ētahi Ingoa
    SM 2 4.53 1% R