Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > SM4124FT50L0
Tono Tono
Maori
5809848Ataata SM4124FT50L0Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT50L0
  • Tau Wae
    SM4124FT50L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.05 OHM 1% 2W 4124
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±75ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
  • Tuhinga
    50 mOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Ētahi Ingoa
    SM 2 0.05 1% R