Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > TR100JBC10K0
Tono Tono
Maori
TR100JBC10K0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
105+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TR100JBC10K0
  • Whakaahuatanga
    RES 10K OHM 100W 5% TO247-2
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-247
  • Rahi / Rahi
    0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
  • Raupapa
    TR
  • Tuhinga
    10 kOhms
  • Mana (Watts)
    100W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    TO-247-2
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 175°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.825" (20.96mm)
  • Ngā āhuatanga
    Moisture Resistant, Non-Inductive
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10 kOhms ±5% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film