Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > TR100JBC2K70
Tono Tono
Maori
TR100JBC2K70
  • Tau Wae
    TR100JBC2K70
  • Whakaahuatanga
    RES 2.7K OHM 100W 5% TO247-2
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
  • Tuhinga
    2.7 kOhms
  • Mana (Watts)
    100W
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 175°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.825" (20.96mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.7 kOhms ±5% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film