Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WCB7JB620R
Tono Tono
Maori
4091965Ataata WCB7JB620RStackpole Electronics, Inc.
WCB7JB620R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
260+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    WCB7JB620R
  • Whakaahuatanga
    RES CERM WW 7W 620 OHM 5%
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    1.378" L x 0.394" W (35.00mm x 10.00mm)
  • Raupapa
    WCB
  • Tuhinga
    620 Ohms
  • Mana (Watts)
    7W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    WCB 7 620 5% B